Afscheid spelers en leider Heren 1
FC Berghuizen neemt met trots en dankbaarheid afscheid van vier belangrijke gezichten van het eerste elftal. Zij hebben de afgelopen jaren een onuitwisbare indruk achtergelaten, zowel binnen als buiten de lijnen.
Derk Damhuis (leider)
Derk Damhuis heeft maar liefst zes seizoenen lang een cruciale rol als leider van het eerste elftal vervuld. De laatste seizoenen is meer dan duidelijk geworden hoe onmisbaar zijn functie was. Hij zorgde ervoor dat de trainer zich volledig kon concentreren op het team en de prestaties op het veld, door alle randzaken perfect te regelen. Mede dankzij zijn inzet heeft de organisatie rondom het team een grote sprap vooruit gemaakt.
Namens het bestuur en heel FC Berghuizen: Hartelijk bedankt!
Jelle Punt (speler)
In 81 wedstrijden heeft Jelle Punt zich vol ingezet voor het eerste elftal. Helaas moet hij door aanhoudende rugklachten een punt zetten achter zijn actieve loopbaan. Het eerste elftal zal zijn positieve instelling enorm missen. Jelle speelde ook een sleutelrol bij de overgang naar het zaterdagvoetbal en heeft daarmee de basis gelegd voor de uitstekende samenwerking tussen Zaterdag 1 en Zaterdag 2. Gelukkig blijft Jelle actief voor de club; hij zal zich aansluiten bij de afdeling voetbalzaken ten behoeve van het selectievoetbal.
Jelle, bedankt voor alles!
Roy Scholte op Reimer (speler)
Met 276 wedstrijden op zijn naam is Roy Scholte op Reimer een vaste waarde geweest. Zijn bijnaam, “Go go gadget legs”, had hij te danken aan het feit dat hij met zijn lange passen overal op het veld tussen zat. Deze duizendpoot kon op vrijwel elke positie uit de voeten. Het team gaat zijn ongelofelijke talent en voetbalkwaliteiten enorm missen, maar misschien nog wel meer zijn karakter. Roy staat altijd voor iedereen klaar, ook voor de vereniging. Na zijn inzet voor het onderhoud van de velden (‘groenlinkjes’) met Cees, zorgt hij nu steevast voor een perfect georganiseerd trainingsschema.
Roy, we zullen je kwaliteiten en inzet blijven koesteren!
Cees Schurink (speler)
Cees Schurink heeft een indrukwekkend aantal van 384 wedstrijden gespeeld in het eerste elftal. Jarenlang was hij hét gezicht van Heren 1. Als spelbepaler op het middenveld was hij het verlengstuk van de trainer in het veld. Zijn doorstroom naar het eerste, samen met vrienden vanuit de jeugd, was de vervulling van een jongensdroom.
Cees, ontzettend bedankt voor alles wat je het team en de club hebt gegeven.